Pazartesi , Mart 29 2021
Anasayfa / HABERLER / Ortak Kümeleşme Modeli Projelerine Toplantılarla Devam Ediyoruz

Ortak Kümeleşme Modeli Projelerine Toplantılarla Devam Ediyoruz

Ahisiad Genel Başkanı İbrahim Çam bey, Ahisiad  Başkan Vekili Çevre Yüksek Mühendisi Boğaziçi Çevre Firma Sahibi Halil Hız bey,“Yeni Dünya, Yeni İktisat, Yeni Türkiye” Ahilik kitabımızın yazarı  İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Öğretim Üyesi İktisat Tarihi Ana bilim dalı Başkanı Prof. Dr. Ahmet Kal’a bey, Savunma Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Türkak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Özyurt  bey, C-Tech Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü ve Savunma Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cüneyd Fırat bey, Nıkken Türkiye Genel Müdürü Dr.Müh. Ayhan Etyemez bey C-Tech’de ortak kümeleşme noktasında proje değerlendirmeleri yapmak üzere bir araya gelindi.

Aynı kadro ve diğer katılımcılarında sağlanacağı ortak Kümeleşme proje çalışmaları ve uygulamaları hakkında istişarelere Ahisiad Genel Merkezinde düzenlenecek toplantı ile devam edilecektir.

Ortak Kümeleşme projeleri hakkında kısa bir açıklama yapan Ahisiad Genel Başkanı İbrahim Çam, “Kümeleşme yoluyla, sanayide, üretimde yapılabilecek ortaklıklarla güç birliği içine girilerek milli kümeleşme modellerini uygulamaya geçirmek için sektörler bazında çalışmalara devam etmekteyiz” dedi.

 

cteck-toplanti

Kontrol Edin

Genel Başkanımız ST Endüstri Radyo Canlı Yayın Konuğu oldu

Genel Başkanımız İbrahim ÇAM ST ENDÜSTRİ RADYO ‘nun Canlı Yayın Konuğu oldu. İbrahim ÇAM: Yönetimsel …

Bir cevap yazın