Cuma , Mayıs 24 2019
Anasayfa / DUYURULAR / Büyük Ahilik Seferberliği 12.Etkinlik

Büyük Ahilik Seferberliği 12.Etkinlik

Pendik Kaymakamlığı, Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ahisiad – Ahi Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin ortaklaşa yürüttükleri  “Gençlerimize Güveniyoruz” projesinin 12.cisi Pendik Türk Telekom Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde gerçekleştirildi.

Ahi Sanayici ve İşadamları Derneği olarak yürütülen“ Gençlerimize Güveniyoruz” projesi kapsamında 12.cisi Pendik Türk Telekom Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde, Ahilik İlkeleri ve acheterdufrance.com Gençler İçin Tecrübe Konuşuyor konulu seminer düzenlendi.

Seminere konuşmacı olarak Ahicert Belgelendirme A.Ş Genel Müdürü, Yönetim Sistemleri Uzmanı ve Başdenetçisi Orhan Yavuz Kurtoğlu katıldı.

Orhan Yavuz Kurtoğlu, İş sektöründeki yaşamış olduğu tecrübeleri anlatarak, Toplam Kalite yönetimi eğitimi, kişisel gelişim ve gelecek planlaması eğitimi, başarının önündeki engelleri aşma eğitimi, konularında bilgiler aktardı.

Gazeteci-Yazar Dünya Kırşehirliler Dernek Başkanı Ünal Kaya, Ahi Evran ve Ahilik sisteminden bahsetti.Ahilik sıfatlarını anlatarak, proje kapsamında okullarda uygulanacak olan  Orta sandığı, Güvenilir Eller (Kantincisiz kantin), Ahilik kitaplığı hakkında bilgiler verdi.

 

Kontrol Edin

Ahisiad Başkanı Dr.Devlet BAHÇELİ ‘yi ziyaret etti

Ahisiad Genel Başkanımız İbrahim ÇAM bey MHP Genel Başkanı Dr.Devlet BAHÇELİ ‘yi makamında ziyaret etti. …