Pazartesi , Mart 29 2021
Anasayfa / ZİYARETLER / Ahisiad MHP Genel Başkanı Bahçeli’yi Ziyaret Etti

Ahisiad MHP Genel Başkanı Bahçeli’yi Ziyaret Etti

AHİSİAD (Ahi Sanayici ve İşadamları Derneği) Genel Başkan İbrahim ÇAM başkanlığında Bilim kurulu üyeleri şube başkanları ve yönetim kurulu ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli Beyi ziyaret etti.
Ziyarette, Ahisiad olarak hazırlanan,”Türkiye Ekonomisi için Yapılması Gerekenler ” konulu raporu Mhp Genel Başkanına takdim edildi.
Ülkemizin İçinde bulunduğu iç ve dış siyasi gelişmeler vedahi yaşanan beka sorunu ile ilgili Devlet Bahçeli’nin detaylı görüşleri dinlenilerek, öneri ve tavsiyeleri hususunda istişare edildi.
Görüşmede ayrıca Ahisiad Başkanı İbrahim Çam, Mhp Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli Beyden, Anadolu’da Türklerin ilk camisi olma özelliğinde ki Sultan Alparslan’ın Emiri Ebul Menuçerh tarafından yaptırılan caminin aslına uygun tadilatının yapılması konusunda destek istedi.
Ziyaret sonunda Ahisiad Başkanı Çam, Devlet Bahçeli’ye Ebul Menuçerh cami tablosu ile özel imalat el işçiliği Selçuklu ve Osmanlı motifli İznik çini tablo hediye etti. Ahisiad Bilim Kurulu Başkanı Prof.Dr.Ahmet Kal’a da Ani-Şehristan isimli kendi yazdığı kitabı Bahçeli’ye hediye ettiler.

Kontrol Edin

Recep Yeşilyurt’tan Ahisiad’a Ziyaret

Çavuşoğlu Yemenler Grup A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Recep YEŞİLYURT bey Ahisiad’ı ziyaret etti. Ziyarette …