Pazartesi , Ocak 20 2020
Anasayfa / HABERLER / Ahisiad ile Suriyede Ramazan Coşkusu

Ahisiad ile Suriyede Ramazan Coşkusu

AHİSİAD SURİYE ‘de TÜRKMEN ÇOÇUKLARI SEVİNDİRDİ

AHİSİAD Ramazan Bayramında Suriyeli Türkmen Çoçukların yüzlerini güldürdü.

Ahi Sanayici ve İş Adamları Derneği ‘nden sınır ötesi gönül coğrafyamızdaki yer alan Suriye’de Türkmen köy çocuklarına ve Fırat Kalkanı harekat bölgesine göç eden muhtaç aile çocuklarına bayram öncesi kıyafet yardımı yapıldı.

Bölgedeki TÜRK askerlerinin de desteğiyle 300 çocuğa bayramlık elbise dağıtıldı. Güvenlik önlemleri altında yapılan dağıtımda TÜRK askerinin gerektiğinde zalime pençe olan elinin mazluma şefkat eli olduğu bir kez daha kanıtlandı.

Ahisiad Genel Başkanımız Sayın ÇAM konuyla ilgili

“Yardım yapmak ve gizlemek makul olandır, lakin çok uzaklara gitmeden sınırımızın dibindeki mazlumlara dikkat çekmek ve dahi ilk elden yapılabileceğini göstermek istedik.”

diyerek sözlerini şöyle devam etti.

-Yardım Kampanyalarımız devam etmektedir. Bağış yapmak, yardım etmek, ses olmak isteyen her yardımsever AHİ ‘ye kapılarımız sonuna kadar açıktır, iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçerek bilgi alabilir hatta genel merkezimizde bizi ziyaret edebilirsiniz.

Kontrol Edin

Türk Polis Teşkilatımızın 174. yılı kutlu olsun

Devletimizin ve milletimizin güvenliğinin teminatı olan her bir mensubunun fedakarlık ve cesaret abidesi olmasının yanı …