Cuma , Temmuz 8 2022
Anasayfa / SEMİNERLER & PANELLER / “AHİ GENÇLERİMİZE GÜVENİYORUZ” PROJESİ KAPANIŞ PROGRAMI

“AHİ GENÇLERİMİZE GÜVENİYORUZ” PROJESİ KAPANIŞ PROGRAMI

Bu yıl ikincisi düzenlenen Pendik Kaymakamlığı, Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ahisiad’ın ortaklaşa yürüttükleri “Ahi Gençlerimize Güveniyoruz” projesinin kapanış programı 1.000 kişilik Ahi öğrenci adaylarımıza ve ailelerine Pendik İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde verilen iftar programı ile gerçekleştirildi.
Programa Pendik Kaymakamı İlhan ÜNSAL, Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytekin YILMAZ, Ahi Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı İbrahim ÇAM, okul yönetici ve öğretmenleri ile öğrenciler ve aileleri katıldılar.

Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde etkinlikler düzenleyip ahilik bilinci oluşturarak ahi zanaatkârların yetişmesine katkı sağlamak, öğrencilerin mesleki gelişimlerine destek olmak, öğrencilere hedef ve sorumluluk bilinci aşılayarak öğrencilerin özgüven ve ahlak kazanmalarını amaçlayan “Ahi Gençlerimize Güveniyoruz” projesinin 2017-2018 eğitim-öğretim yılında Mesleki ve Teknik Anadolu liselerinde gerçekleştirilen seminerlerle öğrencilere fayda sağlamıştır.

Kontrol Edin

AHİ “GENÇLERİMİZE GÜVENİYORUZ” 8. PROGRAM

Bu yıl ikincisi düzenlenen Pendik Kaymakamlığı, Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ahisiad’ın ortaklaşa yürüttükleri …