Pazar , Haziran 7 2020
Anasayfa / SEMİNERLER & PANELLER / AHİ “GENÇLERİMİZE GÜVENİYORUZ” 10. PROGRAM

AHİ “GENÇLERİMİZE GÜVENİYORUZ” 10. PROGRAM

Bu yıl ikincisi düzenlenen Pendik Kaymakamlığı, Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ahisiad’ın ortaklaşa yürüttükleri Ahi“Gençlerimize Güveniyoruz” projesinin 10.cusu Pendik İstanbul Ticaret Odası Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.
Pendik İstanbul Ticaret Odası Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleşen programa, Seminere konuşmacı olarak MİR DENETİM SMMM A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Mali Müşavir, Bağımsız Denetçi Murat ÖZTÜRK katıldı.
Murat ÖZTÜRK, bugünlere gelmenin kolay olmadığını zor zaman ve tecrübeler kazanarak iş dünyasında var olduklarını söylediler.İş tecrübelerinden örnekler veren ÖZTÜRK, başından geçen anılarını öğrencilerle paylaştı..
Gazeteci-Yazar Dünya Kırşehirliler Dernek Başkanı Ünal KAYA, Ahi Evran ve Ahilik sisteminden bahsetti.Ahilik sıfatlarını anlatarak, proje kapsamında okullarda uygulanan Orta sandığı, Güvenilir Eller (Kantincisiz kantin), Ahilik kitaplığı hakkında bilgiler verdi.

Kontrol Edin

AHİ “GENÇLERİMİZE GÜVENİYORUZ” 7. PROGRAM

Bu yıl ikincisi düzenlenen Pendik Kaymakamlığı, Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ahisiad’ın ortaklaşa yürüttükleri …