Cuma , Ekim 1 2021
Anasayfa / HABERLER / Ahi Adayı Gençlere Sesleniş

Ahi Adayı Gençlere Sesleniş

Ahi Sanayici ve İş Adamları Derneği (AHİSİAD) ve İHH ortaklığında Pendik Atatürk Kültür Merkezinde ikincisi düzenlenen “Geçmişten Günümüze Ahilik ve Kümelenme” ve “Yerli ve Milli Alandaki Teknolojik Gelişmeler” konulu semineri icra ettik.

Genel Başkanımız Sayın İbrahim ÇAM “AHİ ADAYI” gençlere seslenerek, Ahilik teşkilatının dünü bugünü ve dahi gelecekte milletimizde ve devletimizdeki yeri ve önemi konusunda konferans verdi.Ahiliğin sorumluluğunu ve manevi ağırlığının farkında olmak ve bu değere yakışır bir şekilde hareket etmek gerektiğini belirtti.Meslek Liselerinin önemini ve meslek liselerinden yetişen öğrencilerin ekonomi ve toplumda yerinin çok önemli olduğunu ve bu ülkenin kalkınması ve ilerlemesinde önemli rol oynadıklarının altını defalarca çizen genel başkanımız, değerlerimize sahip çıkmamız gerektiğini ifade etti.

Meslek liselerinde yetişen öğrencilerin Türk Milletinin Ana elemanları olduğuna değinen ÇAM, gençlerin Geçmişten alacakları güven ile kendilerini geleceğe hazırlamalarını istedi. Bu ülkede Markalar yapabilirsiniz, kendinizi hiç bir zaman hafife almayınız.

Program Uçak Mühendisi Faruk KESEKÇİ ‘nin Milli ve Yerli Alandaki Teknolojik Gelişmeler başlıklı sunumu ile sona erdi.

Kontrol Edin

Genel Başkanımız ST Endüstri Radyo Canlı Yayın Konuğu oldu

Genel Başkanımız İbrahim ÇAM ST ENDÜSTRİ RADYO ‘nun Canlı Yayın Konuğu oldu. İbrahim ÇAM: Yönetimsel …