Cuma , Ekim 1 2021
Anasayfa / HABERLER / 23. Uluslararası Enerji Çevre Fuarı ve Konferansına Katıldık

23. Uluslararası Enerji Çevre Fuarı ve Konferansına Katıldık

Ahi Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Başkanı İbrahim Çam, 23. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansına Katıldı.

Dünya’nın en büyük enerji santralleri üreticilerinden ve  aynı zamanda Ahisiad üyesi Erçağ Vinç’in Eren Enerji A.Ş’deki proje ortağı olan Harbin Elektrik firmasının fuar standını ziyaret ettik.Nükleer Santrellerin gelecekte Türkiye ekonomisine katkılarının http://www.achaten-suisse.com/ konuşulduğu sohbetin ardından firmanın Çin’li ve Türk yetkilileri ile hatıra fotoğrafı çekildi.

1994 yılından itibaren başarıyla düzenlenmekte olan ve enerji sektöründe konuyla ilgili 14,044 yerli ve yabancı ziyaretçi tarafından düzenli olarak takip edilen ICCI Fuar ve Konferansı’nın 23.’sü geliştirilmiş konu içeriği ile Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı adı altında 03 – 05 Mayıs 2017 tarihlerinde Türkiye’nin ekonomi ve sanayi başkenti İstanbul’da, konum ve kapasite açısından Türkiye’nin en avantajlı mekanlarından biri olan İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti.

ICCI 2017 Fuar ve Konferansında, dünya enerji sektörü ile ülkemiz enerji sektörüne genel bakış çerçevesinde, Enerjide liberalleşme ve yeniden yapılanma, talep ve arz projeksiyonları, AB Enerji politikaları gibi konuların yanı sıra; Kojenerasyon, Yüksek Verimli Enerji üretim Teknolojileri, Enerji Tesis İşletmeciliği, Yenilenebilir Enerji, Atık Yönetimi, Geri Dönüşüm Sistemleri, Cevre Teknolojileri gibi teknik konulara da hem ulusal hem de uluslararası ölçekte yer vermek adına düzenleniyor.

Kontrol Edin

Genel Başkanımız ST Endüstri Radyo Canlı Yayın Konuğu oldu

Genel Başkanımız İbrahim ÇAM ST ENDÜSTRİ RADYO ‘nun Canlı Yayın Konuğu oldu. İbrahim ÇAM: Yönetimsel …