Cuma , Haziran 21 2019
Anasayfa / HABER MANŞETLERİ / 15 Temmuz Mesajı

15 Temmuz Mesajı

Büyük Türk Milleti; bilinen ilk tarihindeki Hun Devletinden bugüne, ama içindeki yabancı yurttaşları, ama kendi içinden satın alınan devşirilen çaşıtlar tarafından türlü ihanetlere uğramıştır. Dünyaya medeniyet ihraç eden ve İslamın sancağını her dem, her daim başının tacı yapan, bu Necip millet, Varlığına kasteden tüm bu ihanetleri, Binlerce yıllık devlet geleneği ve tecrübesi, Yine Milletinin feraseti ve şecaati vedahi Yüce Allah’ın izniyle bertaraf etmiştir.

Her musibetin nasihatten daha çok işe yaradığı gerçeği 15 temmuz ihanetiyle bir kez daha ortaya çıkmış, milletimizin ayrışma yerine, asgari müştereklerde birleşip milletin ve devletin bekası için ortak akıl ile hareket etmesi zorunlu hal almıştır. Makam ve mevki için iradesini vedahi insanlığını Taşere eden makam sahipleri , 15 temmuz gecesi ihanete tepki koyup, demokrasiden yana tavır koyamamış, bugün yine aynı makam mevki ve özgürlük korkusuna milletin önünde beşlik simit gibi kıvırmakta ve bilinmediklerini saklandıklarını zannetmektedirler. Ahisiad olarak o zamanda ifade ettiğimiz gibi Devletimizin Milletini temsil eden her Makam titizlikle denetlenip liyakatsiz ve milli olmayan kişilerden temizlenmelidir.

Bugün bu ihanet kalkışmasının yıldönümünde; vatan bayrak Ve millet için şehit olanları rahmet ve minnetle anarken; Bu ülkenin evlatları olarak bu milletin dokularına uymayan, İnancımıza ve törelerimize ters her türlü ideoloji ve uygulamayı devlet ve millet olarak reddedip, terk ederek, Akıl dini olan İslamın ışığında; ülkemizin milli hedeflerini yeniden gözden geçirip, Lider Ülke Türkiye vizyonuna uygun bir şekilde, iç ve dış politika başta olmak üzere, ekonomiden sanayiye, tarımdan hayvancılığa her alanda millileşme çalışmalarını artırıp süreklilik arzeden politikalar geliştirmemiz boynumuzun borcudur.

12. Yy da Milletimizin Üretici ve esnafını teşkilatlandıran Ve Ahilik Teşkilatını kuran Ahi Evran ın izinden giden bizler yine O Ve teşkilatı gibi; tereddüt göstermeden çalışarak helal kazanıp paylaşarak, üreterek markalaşarak ülkemize katma değer sağlayıp, malımızla canımızla Devletimizin emrinde, Milletimizin yanında olacağız…

Muhtaç olduğumuz kudret Esirgeyen ve bağışlayan Allah’ın izniyle damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur.

Kontrol Edin

Mehmet Salih USTA derneğimizi ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi ’nin Pendik Belediye Başkan Adayı Mehmet Salih USTA AHİSİAD ‘ı ziyaret etti. …